Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
İntikam Kurşunu İzle
Avatar izle
Beşinci Emir: Ölüm
Yükselen Ay Krallığı
Muhteşem Gatsby The Great Gatsby
Dehşet Evi Türkçe Altyazılı izle
Liz ve Dick
Hızlı ve Öfkeli 6  izle
Muhbir Snitch
Home Sweet Home

Kötü Ruh HD izle

11-07-2013

Film Bilgileri
Kötü Ruh HD izle
46

Kötü Ruh HD izle

Kötü Ruh, oldukça iddaalı bir afişle kendini duyurmuştur. Film gösterime girdikten sonra seyircilerin beğenisini toplayarak adeta bu afişin hakkını vermiştir. Film 2013 ABD yapımıdır.
5 Yakın arkadaş uyuşturucu bağımlısı bir arkadaşlarını bu illetten kurtarabilmek umuduyla bir haftasonu şehirden uzakta bulunan Tennessee ormanlarında bir kulübede geçirmeye karar verirler. Orman korkunç ve ürkütücü görünmektedir. Kaldıkları kulübede Ölümün Kitabı isimli bir kitap bulurlar. Bu kitabı bulmalarıyla birlikte kısa sürecek tatilleri kabusa dönmeye başlamıştır bile…

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Kaliteli Film İzleme Sitesi
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
© İndirmeden HD Kalitesinde Full Film İzle .. Kaliteli Film İzle me Sitesi .. - Sitemap.Xml - Sitemap-Mobile.Xml - Sitemap-İmage.Xml Sitemizde bulunan tüm görsel metaryeller internetten derlenmiştir. Sunucularımızda hiçbir şekilde video barınmamaktadır. Videolar üçüncü part sunucular tarafından sağlanmaktadır, ancak bu kişilerin sitemizle hiçbir ilgisi yoktur. Yayından kaldırılmasını istediğiniz videoyu bize bildirmeiz halinde 2 gün içerisinde video sitemizden kaldırılacaktır. iyi seyirler dileriz..
Site Yazarı Google +: Melek Aktaş